Deamishel

Deamishel смотреть последние обновления за сегодня на .

Ftesë në 5, Kërcënimet me jetë, Dea Mishel: Dinë ku kam shtëpinë, 31 Maj 2023, Pjesa 3

21661
84
54
00:15:10
31.05.2023

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetar: Adela Hysenllari Tema: Dea Mishel nga BBV në jurinë e “She’s on top” krah Kristit… a ka miqësi apo diçka më shumë mes dyshes? Te ftuar: Dea Mishel Hoxha "Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ftesënë5 #BietaSulo #TopChannel

Dea Mishel: Pas daljes nga BBV, meshkujt nuk më shkruajnë më/ Wake Up

34638
128
100
00:17:05
24.05.2023

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Deamishel fton Efin për kafe, Kristi refuzon të telefonojë Keisin!-E Diell 21.05.2023

86391
258
25
00:13:36
21.05.2023

Rubrika : Nevina Shtylla, Edi Manushi, Ervin Kurti, Graciano Tagani, Elios Shuli, Ditea Berisha Të ftuar: Dea Mishel Hoxha, Kristi Dragot, Albana Ruçi “Dielli apo Hena” është rubrika e lojërave në “E Diell”. Argëtimi, të qeshurat, historitë dhe pyetjet pikante janë pjesë e pandarë e kësaj rubrike. Këtë javë të ftuar janë Dea Mishel Hoxha, Kristi Dragot, Albana Ruçi. Përmes lojërave ish-banorët e Big Brother Vip Albania zbulojnë të pathënat e tyre. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Ftesë në 5, Dea Mishel: Me Kristin kemi kimi, do përpiqem ta zbus! 31 Maj 2023, Pjesa 2

38166
123
32
00:15:42
31.05.2023

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetar: Adela Hysenllari Tema: Dea Mishel nga BBV në jurinë e “She’s on top” krah Kristit… a ka miqësi apo diçka më shumë mes dyshes? Te ftuar: Dea Mishel Hoxha "Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ftesënë5 #BietaSulo #TopChannel

Dea Mishel: “Luizi është shumë modest”!

79795
306
124
00:13:24
07.06.2023

- - - E ftuar këtë episod të ‘Ndryshe’ ishte një nga finalistet e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Albania’, Dea Mishel për të dhënë një intervistë shumë të veçantë ekskluzivisht për TAR. Dea Mishel Salsano Rapi Adi Pojana Dj Vini 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #ndryshe

Top News - ‘S’jetoj me dikë që po vdes dita-ditës’ / Ish-i i Dea Mishel reagon pas deklaratës

14631
20
20
00:01:03
12.01.2023

Ish i dashuri i Dea Mishel, Isli Muca ka reaguar pas deklaratës që ajo bëri për Luizin ku tha se nuk mund të jetojë me dikë që po vdes dita-ditës. Mirëpo, sipas tij, komenti i Deas është nxjerrë totalisht jashtë kontekstit dhe se ajo nuk mund të qëndroje duarkryq dhe të shpërfillë një problem shëndetësor që ka një person me të cilin po bashkëjeton. “Dea ka thënë që nëse është vërtet sëmurë duhet ndihma mjekësore, sepse nuk mund të jetohet sikur nuk po ndodh asgjë në një kohë që dikush ka një shqetësim aq serioz,” shkruan ish partneri. Ai nuk i ka kursyer fjalët e mira për Dean, duke e konsideruar atë një vajzë solare dhe me zemër të madhe. “Në aq vite sa kemi kaluar bashkë nuk ka pasur kurrë qëllime dashakeqese, përkundrazi gjithmonë ka vënë njerëzit e tjerë mbi veten. Ajo është vajza lozonjare që pikturon, kujdeset për kafshët, ka pasion leximin, gëzon respekt kudo ku ka punuar e mbi të gjitha është shumë e dashur dhe e dhimbsur”, shkroi Isli. Reagimi i ish të dashurit të Deas vjen pas një seri komentesh dhe mesazhesh që i drejtohen atij, ku shkruajnë se ka bërë mirë që nuk është më me Dean, ndërsa ai nga ana tjetër e konsideron veten me fat që e ka njohur. Dhe thotë se do të donte që të gjithë të njihnin shpirtin e saj të bukur. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#DeaMishel#Deklarata

I është rritur mendja nga fama? Dea Mishel: Ja banori që sillet ndryshe! Ftesë në 5

18362
56
12
00:02:07
31.05.2023

"Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ftesënë5 #BietaSulo #TopChannel

“Këmbët në…” Dea Mishel & Blerta Veseli Shiko kush LUAN 4, 19 Dhjetor 2020, Entertainment Show

79184
403
24
00:11:10
19.12.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Monika Lubonja, Elona Duro, Ina Kollcaku, Blerta Veseli, Duda Balje, Evi Reçi, Ana Lika, Dea Mishel Hoxha Këngëtare: Fifi, Andi Shkoza, TNT Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

Dea Mishel tregon që desh i mbyt me Kastravec 😱😱

702648
4487
91
00:00:19
01.12.2022

#Deamishel #Dea Dea Mishel

Argjira dhe Dea Mishel nxehen me konkurrentët, cila është arsyeja?! E Diell 24.09.2023

2908
6
0
00:11:13
24.09.2023

Moderator: Argjira Spanca, Dea Mishel Hoxha Autor: Argjira Spanca Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel#influencer

Manushi e nxjerr zbuluar/ Argjira nuk e donte Dea Mishel Hoxha, si reagon ajo? E Diell 17.09.2023

5108
28
5
00:04:13
17.09.2023

Moderator: Argjira Spanca, Dea Mishel Hoxha Autor: Argjira Spanca Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel#Influencer

Deamishel lexon e përlotur mesazhet që e ëma i ka dërguar çdo ditë të qëndrimit të saj në BBV- BBV 2

25235
106
16
00:08:34
06.05.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

Dea Mishel improvizon këngën “Xixëllonja” të Gilit - E Diell 20.11.2022

5583
34
2
00:01:58
20.11.2022

Qysh e don Shoqnia Autor: Ervin Kurti Moderator: Ervin Kurti, Graciano Tagani, Marjana Kondi, Dea Mishel, Denisa Demaj Të ftuar kryesor 1. Gili 2. Ilir Berani Te ftuar te tjere: 1. Elios Shuli 2. Rreze Selmonaj 3. Dajana Kalo 4. Anxhela Pema Gili dhe bashkëshorti i saj Ilir Berani bëhen pjesë e Qysh e Don Shoqnia. Çifti do të rrëfejnë copëza mjaft të bukura nga karriera dhe nga marrëdhënia e tyre, plot 38 vite. Muzikë, diskutime dhe një kohë e kaluar bukur në Qysh e Don Shoqnia. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

E papritur/ Dea Mishel kërkon falje publike, Kristi e ndalon - E Diell 21.05.23

69583
212
157
00:23:01
21.05.2023

Si çdo jave rubrika “Trotuar” trajton tema të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. Të ftuarit e kësaj jave ishin Kristi Dragot dhe Dea Mishel Hoxha. Teksa ajo është rikthyer me një rrëfim ekskluziv dhe shumë të pathëna, ai ka ardhur për të qëndruar, teksa Kristi zbulon se do të jetë anëtar jurie në “She’s on Top”. Edi Manushi, Ervin Kurti, Graciano Tagani, Ronaldo Sharka, Pamela Shqezi, Elios Shuli, Marko Musaj, Iris Katcadej, Bled Mane, Kristi Dragot, Dea Mishel Hoxha, Milaim Zeka, Malvina Duraku, Shqipe Hysenaj, Fjorentina Halili Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Vijojnë surprizat për Deamishel, ajo takon dy mbesat e saj - Big Brother Albania Vip 2

149853
634
142
00:10:42
25.04.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

Kristi dhe Dea Mishel puthen? Ish-banori zbulon të vërtetën me Zazën. Dea Mishel flet për Amos

58762
181
17
00:35:55
21.05.2023

Rubrika : Nevina Shtylla, Edi Manushi, Ervin Kurti, Graciano Tagani, Elios Shuli, Ditea Berisha Të ftuar: Dea Mishel Hoxha, Kristi Dragot, Albana Ruçi “Dielli apo Hena” është rubrika e lojërave në “E Diell”. Argëtimi, të qeshurat, historitë dhe pyetjet pikante janë pjesë e pandarë e kësaj rubrike. Këtë javë të ftuar janë Dea Mishel Hoxha, Kristi Dragot, Albana Ruçi. Përmes lojërave ish-banorët e Big Brother Vip Albania zbulojnë të pathënat e tyre. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

AfterParty - Dea Mishel Hoxha "Nëse do e kapja të dashurin MAT me një vajzë tjetër do ..."

88764
1271
28
00:02:01
25.12.2020

Hey miq të kanalit zyrtar të Luana Vjollcës në YouTube! Çdo ditë të javës “ora 19:00” ju pret një “After Party” me intervista dhe pyetje pikante për personazhet më IN, të ftuarit specialë në “Shiko Kush LUAN” show! Follow “After Party” on: Instagram: 🤍 YouTube: 🤍 Follow Luana Vjollca on: Website: 🤍 Instagram: 🤍 YouTube: 🤍 Facebook: 🤍 #LuanaVjollca #AfterParty #DeaMishelHoxha

Dea Mishel mëson maçokun se si të kërcejë 😺💃 #deamishel #bigbrotheralbaniavip

2966
66
6
00:00:13
03.08.2023

Dea Mishel mëson maçokun se si të kërcejë 😺💃 #deamishel #bigbrotheralbaniavip

Habit Dea Mishel: jam e papunë, jetoj mirë se jam e bukur – E Diell 23.10.2022

11451
22
10
00:03:41
23.10.2022

Si çdo jave rubrika “Trotuar” trajton tema të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. Tema e Trotuarit këtë javë lidhet me lekët dhe si ndikojnë ato në lumturinë tonë. Sipas një studimi shkencor në Shqipëri duhen 3.5 milion lekë në muaj që një njeri të jetë mjaftueshëm I lumtur, por sa dakord është paneli me këtë shifër? Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Bledi Mane, Ervin Kurti, Graciano Tagani, Fation Kuqari, Dea Mishel, Argjira Spanca, Ronaldo Sharka, Pamela Shqezi. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Marrëdhënia me Amosin, Deamishel flet për herë të parë! - Më lër të flas

9179
30
15
00:01:58
19.05.2023

"Më liii të flaaass"...epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të premte mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Dea Mishel provokon të dashurin në telefon, Shiko kush LUAN 4, 19 Dhjetor 2020, Entertainment Show

74930
606
14
00:03:00
19.12.2020

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Monika Lubonja, Elona Duro, Ina Kollcaku, Blerta Veseli, Duda Balje, Evi Reçi, Ana Lika, Dea Mishel Hoxha Këngëtare: Fifi, Andi Shkoza, TNT Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

"Kjo ka qenë javë traumatike për mua, Dea Mishel tregon shkakun #deamishel #bigbrotheralbaniavip

1343
3
1
00:01:24
02.08.2023

"Kjo ka qenë javë traumatike për mua", Dea Mishel tregon shkakun #deamishel #bigbrotheralbaniavip

Top News- ‘Më ndau nga vdekja…’/Dea Mishel përfshihet në një aksident me makinë

1217
10
0
00:00:41
04.09.2023

Dea Mishel është përfshirë në një aksident automobilistik. Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania” e bëri të ditur vetë lajmin me anë të disa fotove të postuara në rrjetet sociale. Ajo tregoi me foto dy mjetet që u përplasën me njëri-tjetrin. Por, fatmirëisht Dea ka zbuluar se ka shpëtuar pa lëndime serioze. “Më ndau nga vdekja kjo makina gri ne mes. Jam mirenjohese per makinen gri qe uli forcen e goditjes. Jemi mire tani, faleminderit. Ju lutem tregohuni te kujdesshem ne makine”. Pas përfundimit të Big Brother Vip Albania, Dea u bë pjesë e “She’s on Top”, ku jepte vlerësimet e saj për konkurrentet. Kujtojmë se Dea Mishelin në sezonin e ri televiziv do të ketë një emision të sajin. Këtë e ka lënë të kuptohet vetë ajo, pas një bashkëbisedimi me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#Aksidenti#DeaMishel

Dea Michelle tallet me femijet jetim...

42136
255
111
00:00:55
27.08.2022

#deamichelle #dea #megipojani #luanavjollca #borazemani #donald #beatrix #beatrixramosaj

Dea Mishel moderon Big Brother. Kiara xheloze / Babai i Deas: Kiara s’e bën dot - E Diell

6007
12
44
00:13:33
09.04.2023

Si çdo jave rubrika “Trotuar” trajton tema të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. Babai I Dea Michel vjen në studio për të folur rreth situatës aktuale të Deas në shtëpinë e Big Brother. Debatet e saj me Efin dhe Bledin si dhe akuzat se Dea përdori Amosin dhe Shpatin për lojë. Edi Manushi, Ervin Kurti, Graciano Tagani,Argjira Spanca, Pamela Shqezi, Erjola Doçi, Bujar Hoxha, Regina Miri, Elios Shuli Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Ish i dashuri e mbështeti në BBV, Dea Mishel bën reagimin epik pas daljes - Shqipëria Live

15761
36
9
00:01:30
08.05.2023

Prapaskenat e After Party BIg Brother Gazetar: Gerald Qerimi Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShqiperiaLive#TopChannel

Deamishel merr surprizën e papritur gjatë moderimit nga vëllai i saj - Big Brother Vip 2

97758
588
122
00:03:37
04.04.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

Kristi sqaron raportin me Dea Mishel!

8800
126
3
00:00:13
15.08.2023

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 #arkivashqip #topchannel #KristiAliaj #DeaMishel #BigBrother Burimi: Top Channel Albania Emisioni: Pushime On Top Link: 🤍

DeaMishel shokon studion: Familjarët kanë marrë kërcënime me vdekje! - E Diell 21.05.23

3376
14
6
00:05:26
21.05.2023

Si çdo jave rubrika “Trotuar” trajton tema të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. Të ftuarit e kësaj jave ishin Kristi Dragot dhe Dea Mishel Hoxha. Teksa ajo është rikthyer me një rrëfim ekskluziv dhe shumë të pathëna, ai ka ardhur për të qëndruar, teksa Kristi zbulon se do të jetë anëtar jurie në “She’s on Top”. Edi Manushi, Ervin Kurti, Graciano Tagani, Ronaldo Sharka, Pamela Shqezi, Elios Shuli, Marko Musaj, Iris Katcadej, Bled Mane, Kristi Dragot, Dea Mishel Hoxha, Milaim Zeka, Malvina Duraku, Shqipe Hysenaj, Fjorentina Halili Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Deamishel është finalistja e parë që eleminohet nga loja - Big Brother Vip 2

16041
87
9
00:02:45
06.05.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

Kristi zihet me të për vëmendjen e modeles, Dea Mishel çohet dhe… - E Diell 04 06 2023

4841
30
3
00:02:23
04.06.2023

Prezanton: Argjira Spanca Autor: Argjira Spanca Juria: Dea Mishel Hoxha, Krist Aliaj Dragot, Sara Hoxha Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Fjoralba Ponari zbulon pse imitoi Dea Mishel në “Portokalli”/ Wake Up

2142
14
0
00:02:49
20.03.2023

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Dea Mishel: Beati banori që kam më shumë inat, kam dy fjalë për t’i thënë…/ Wake Up

8879
23
15
00:04:33
24.05.2023

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Megi Pojanin flet për Dea Mishel: është e ftohtë, nuk isha dakord që të futej në Big Brother-EDiell

2477
13
3
00:02:59
12.03.2023

Moderatore: Beniada Nishani, Argjira Spanca E Ftuar: Megi Pojai, Ina Pojani E Diell N’Trip është një ekspeditë e Argjirës dhe Beniadës në pika të ndryshme të Shqipërisë. Këtë javë vajzat vendosën të vizitojnë Elbasanin për të pyetur njerëzit rreth Ditës së Verës dhe gjithashtu do të kenë dhe një intervistë shumë të këndshme me moderatoren e Fan Club, Megi Pojanin dhe motrën e saj, Inën. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

DeaMishel nëna e denjë e fëmijëve të tij? Kristi: Unë dua marrëdhënie…- E Diell

2646
3
0
00:02:27
04.06.2023

Autor: Ronaldo Sharka, Erjola Doçi Moderator: Ronaldo Sharka, Erjola Doçi Të ftuar: Fiona Rushiti, Krist Aliaj Dragot Mos I bjer me top. Rubrika në E Diell ku do të trajtohen temat e showbiz-it shqiptar. Të ftuar pikant dhe pyetje ngacmuese. Këtë javë në studion e Mos I bjer me top do të jenë Fiona Rushiti për të dhuruar një spektakël magjik dhe Krist Aliaj Dragot, për të sqaruar një here e mire raportet e tij me ish-banoret e BBV. Një telefonatë BOMBë këtë here në Mos I bjer me top. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

SKANDALI I DEA MISHEL

16849
151
10
00:00:16
12.03.2023

Gjyshja e Deas i jep nje cope leter nderkohe qe po e takonte ne prime shikojeni me kujdes

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Deamishel اغاني خليجي 25 гоа видео freemusicdownload Ark Pugnacia F54 vs M54 5g drone dji spark Anker dock EU4 meme .EXE Anime Club (Super Slowed Reverb) красная рыба gün aur in muzeu WWE2K23 Game record producer servicenow examples ديو احمد ستار وجلال الزين apk mod imls переменная wiggle Виктор Щетков